Homeopatická a autopatická poradna Ing. Jana Matyáše

 

Adresa: Hráského 1929/23, Praha 4 - Chodov, 148 00  Telefon: 777 664 654  Email: jan.matyas@email.cz

Upozornění: vchod do poradny je z druhé strany domu než je adresa ulice, ze směru od polikliniky Šustova - viz. přiložená mapka

Poradna se nachází v dochozí vzdálenosti přibližně 450 – 500 m od východu ze stanice metra Chodov. Poradna nemá čekárnu, je tedy vhodné přijít přímo na objednaný čas. 

Doprava metrem C se vystoupí na stanici Chodov, vyjde se z metra nejvzdálenějším východem (ale nevstupuje se do prostor Centra Chodov). Zamíří se směrem ke skleněným domům (technologický park V parku – Sony apod.). Asi po 150 m se dojde ke křižovatce se semafory (za ní je budova garáží Protěž, 2,5 m veliké písmeno „P“), kde se dáte doprava, projdete kolem malého kruhového objezdu a projdete do podloubí. Za podloubím zabočíte doleva a jdete stále rovně navazujícím podloubím směrem k dobře viditelné EUC Klinika Šustova. Poradna se nachází v přízemí panelového domu přímo naproti lékárně, zvenku naleznete zvonek.

Doprava autem: parkování lze využít parkování v ulici Hráského nebo přilehlém parkovišti (poté je potřeba obejít bytový dům), na placeném parkovišti Polikliniky Šustova nebo kdo spojí návštěvu s nákupy v Centru Chodov, lze parkovat v jejich garážích. 

Doprava autobusem: na stanici Chodov (115, 135, 154, 177, 197  i do nedaleké stanice Petýrkova (203, 177) - viz. mapka.

PoradnaHráskéhoMapa

 

 

Upozornění pro dlouhodobější klienty: Nepůsobím v prostorách Zbraslavské náměstí 461, Praha 5 - Zbraslav, jediná poradna je výše uvedená na Chodově.