Ceník služeb

  

2000 Kč   Vstupní konzultace homeopatie

2000 Kč   Vstupní osobní konzultace autopatie vč. autopatické lahvičky 

1500 Kč   Vstupní konzultace bez autopatické lahvičky

600 Kč     Kontrolní konzultace (homeopatie i autopatie)

700 Kč     Autopatická lahvička samostatně

 

Aktuálně duben 2021: Podle nařízení vlády o nouzovém stavu není možné poskytovat službu osobní konzultace v poradně. Zůstává zachována možnost telefonické konzultace nebo přes WhatsApp, jak pro kontroly, tak pro vstupní konzultace. Tato možnost vzdálené konzultace zůstane zachována i po zrušení opatření. Termín a čas konzultace je třeba dopředu domluvit (přes sms, email), abych se konzultaci mohl plně věnovat. 

Doplňková telefonická a emailová komunikace týkající se klienta je v přiměřeném rozsahu zdarma. Nemůže sloužit a neslouží k náhradě řádné kontroly.

Telefonická, emailová nebo jiná komunikace nad míru obvyklou, domluvená vzdálená komunikace nahrazující osobní kontrolu nebo týkající se poradenství pro další osoby může být zpoplatněna podle rozsahu služby, odvozuje se od ceny vstupní nebo kontrolní konzultace.

Číslo účtu: 2500698870/2010 u Fio banky

Mezinárodní tvar IBAN: CZ2820100000002500698870    BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Ze zákona povinně zveřejňovaná informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů
Pokud mezi poskytovatelem služby a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz