Ceník služeb

  

2000 Kč   Vstupní konzultace homeopatie

2000 Kč   Vstupní osobní konzultace autopatie vč. autopatické lahvičky (jen při osobním vyzvednutí)

1500 Kč   Vstupní autopatická konzultace bez autopatické lahvičky

600 Kč     Kontrolní konzultace (homeopatie i autopatie)

1000 Kč   Kontrolní konzultace navazující na předchozí po delší době (dle složitosti po více než 6-12 měsících od předchozí)

800 Kč     Autopatická lahvička samostatně

 

Číslo účtu: 2500698870/2010 u Fio banky             Mezinárodní tvar IBAN: CZ2820100000002500698870    BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Ideálem je osobní konzultace, ale zůstává zachována možnost vzdálené konzultace telefonicky, přes WhatsApp, Zoom, jak pro kontroly, tak pro vstupní konzultace. Při objednávání sdělte prosím preferovanou formu. Termín a čas konzultace je třeba dopředu domluvit (přes sms, email).

 

Obvyklá doba kontroly bývá asi po 8 týdnech od předchozí konzultace, v případě autopatie spíše po 6 týdnech, trvá přibližně 30 minut. 

Doplňková stručná telefonická a emailová komunikace týkající se klienta je v přiměřeném rozsahu zdarma (např. akutní stavy, antidotace apod.) Nemůže sloužit a neslouží k náhradě řádné kontroly. 

Telefonická, emailová nebo jiná komunikace nad míru obvyklou nebo nutnou, komunikace nahrazující osobní kontrolu nebo týkající se poradenství pro další osoby může být zpoplatněna podle rozsahu služby (odvozuje se od ceny konzultací v ceníku). 

 

Ze zákona povinně zveřejňovaná informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů
Pokud mezi poskytovatelem služby a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz