Ceník služeb

  

2000 Kč   Vstupní konzultace homeopatie

2000 Kč   Vstupní osobní konzultace autopatie vč. autopatické lahvičky (při osobním vyzvednutí)

1500 Kč   Vstupní konzultace bez autopatické lahvičky

600 Kč     Kontrolní konzultace (homeopatie i autopatie)

700 Kč     Autopatická lahvička samostatně

 

Aktuálně 2022: V současné době je opět možná osobní konzultace v poradně za podmínek stanovených vládními nařízeními. Zůstává zachována možnost vzdálené konzultace telefonicky, přes WhatsApp, Zoom, jak pro kontroly, tak pro vstupní konzultace. Při objednávání sdělte prosím preferovanou formu. Termín a čas konzultace je třeba dopředu domluvit (přes sms, email), abych se konzultaci mohl plně věnovat. V současném období vzdálenou komunikaci preferuji, protože vzhledem k zaneprázdnění (stavba RD ad.) je pro mne dočasně obtížnější napevno domlouvat termíny osobní konzultace. 

 
Doplňková telefonická a emailová komunikace týkající se klienta je v přiměřeném rozsahu zdarma. Nemůže sloužit a neslouží k náhradě řádné kontroly.

Telefonická, emailová nebo jiná komunikace nad míru obvyklou, domluvená vzdálená komunikace nahrazující osobní kontrolu nebo týkající se poradenství pro další osoby může být zpoplatněna podle rozsahu služby, odvozuje se od ceny vstupní nebo kontrolní konzultace.

Číslo účtu: 2500698870/2010 u Fio banky

Mezinárodní tvar IBAN: CZ2820100000002500698870    BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Ze zákona povinně zveřejňovaná informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů
Pokud mezi poskytovatelem služby a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz